Zimní tábor 2k18 | 10. - 16. 2. 2k18

Pro lyžaře a snowborďáky, profíky i začátečníky. 2k18 je zběsile rychlá jízda nabitá programem se sněhem! K tomu všemu ještě zážitek z Adventure Night!


Prázdniny okresů, obvodů hl. města Prahy: Praha 6 až 10, Cheb, Karlovy Vary, Sokolov, Nymburk, Jindřichův Hradec, Litoměřice, Děčín, Přerov, Frýdek-Místek

Program

Motivace
Tématické dny pravěk, přes retro a současnost až do budoucnosti na sjezdovce i v našem základním táboře, které prožijeme úplně jinak než bývá na zimních táborech zvykem. Užijeme si nejen volné jízdy, ale budeme také zlepšovat naše "skiing skills" v klasické technice "Alpského stylu". Kromě toho se budeme učit, případně vylepšovat carvingový oblouk. A kdo nebude mít strach nebo chce "odběhnout" od stereotypu, tak bude mít možnost vyzkoušet freestyle sjezd, vyblbnout se na snowbladech, zkusit lyžování ve dvojici, skupinové formace nebo si vyzkoušet fyzicky náročnější ale elegantní styl telemark. Letos to bude ještě větší, delší a divočejší jízda podtrhnutá skvělou Adventure Night na Dolní Moravě!

Program
Většinu dne strávíme na svahu. Po návratu do základního tábora, teplém jídle a krátkém odpočinku budou mít naši sportovci další program. Proč? Protože jsme na horách! Budeme stavět iglů, bobovat, bruslit a možná se projedeme i na psím spřežení! Ve volném dnu zrelaxujeme u bazénu a v sauně. A večer? U tepla z krbu se koukat na filmy, sdílet zážitky, zpívat, tančit, ... a co třeba noční hra? nebo noční lyžování? Určitě taky!

Strava

Areál & ski centrum

zimní táborová základna Mamut

Zimní táborová základna
Mamutov je táborová základna specializovaná pro dětské kolektivy (tábory, školní výlety a lyžařské kurzy, seznamovací, adaptační a sportovní kurzy, školy v přírodě). Polohou se nachází mezi horskými městečky Staré Město a Hanušovice (5 km). Areál rekreačního střediska se nachází v horském údolí Prudkého potoka, kde celý den svítí slunce (je zde krásné pozorování východu a západu slunce). Krásná příroda jen pár kilometrů od CHKO Jeseníky a NPR Králický Sněžník. Lokalita a její okolí nabízí spoustu možností pro lyžování. Samotný areál stojí 0,5 km od obce Chrastice a je obklopen lesy a loukami. Rekreační středisko se skládá z hlavní budovy s velkou jídelnou a klubovnou. Díky krásné přírodě, kvalitnímu zázemí a dobrému technickému stavu jsme si jisti, že se zde dětem bude líbit.
Ski centrum
Ski Kunčice nabízí 4,5 km sjezdovek a čtyřsedačkovou lanovku. Možnost večerního lyžování. Sjezdovka pro začátečníky. Moderní posílený zasněžovací systém dává jistotu lyžařských podmínek nezávislých na přírodě. Dobrý pocit z příjemně prožitého dne umocňuje krásný výhled, dostatek zón k odpočinku a dobré stravování v útulném prostředí. Klid a především prostor před ruchem a shonem velkokapacitních středisek dává možnost skvělého lyžování a atmosféry.

Cena tábora a slevy

Cena zahrnuje: ubytování, stravu, práci instruktorů + zdravotníka a program od budíčku až po večerku.

Cena nezahrnuje: skipasy a skibus - přibližně 1 200 Kč včetně nočního lyžování, lyžařskou školu pro úplné začátečníky, dopravu na tábor (možné přiobjednat), saunu během výletu, náklady spojené s ošetřením u lékaře v případě úrazu/nemoci včetně cestovného. Proti tomuto riziku je možné se příplatkově pojistit. Zvolte při rezervaci. Cenu pojištění (180 Kč) zaplatíte jako součást tábora.

Záloha na svah: Bude vybírána záloha 2 000 Kč v hotovosti při nástupu na tábor, ze které se budou odečítat náklady spojené s lyžováním/snowboardingem (zejména skipas, případně servis, půjčovna vybavení nebo lektorné). Zůstatek z této zálohy bude vrácen rodičům hotově, včetně konkrétního vyúčtování při předávání dětí zpět z tábora. Z této zálohy může být odečtena i sauna během výletu (v případě zájmu dítěte).

Slevy: 500 Kč až 1 000 Kč pro děti, které s námi jezdí na letní tábory. Více informací.

Na naše tábory přispívají až 100 % ceny zaměstnavatelé, pojišťovny, odbory i další organizace. Informujte se na tuto možnost.

Doprava

Dopravu dětí zajišťujeme vlaky dopravců RegioJet a České dráhy (nebo kombinací). Dětem budou v nástupních/přestupních místech Přerov, Olomouc a Zábřeh na Moravě převzata zavazadla + lyže/snowboard a přepravena do areálu dodávkou.

Cena do 23. 12. 2017:

3 400 Kč

cena později: 3 900 Kč

10. - 16. 2.

10 - 17 let

Volných míst:

< 4

Nástupní místa:

Přerov, Olomouc, Zábřeh na Moravě, Praha, Pardubice, Ostrava, Hranice na Moravě (jiné města po domluvě)

zimní tábor 2018 Mamut zimní tábor 2018 Mamut zimní tábor 2018 Mamut zimní tábor Mamut 2018

DOMŮ
O nás
Smluvní podmínky
Srovnání táborových konceptů
Výhody pro skalní mamutí táborníky
Mamutí řev
Přispějte na Mamutí tábory

Přidej se k nám (členství)
Přihláška na školení / brigádu
Přihláška do spolku
Mamutí fórum

Borovice.cz Dětský tábor Letní dětské tábory, katalog rekreací pro děti. Internetový katalog obchodů a webových stránek - Bezva Portál  
VEBdesign | XHTML 1.0 Strict, CSS Valid, JS
Tábory MAMUT 2009-2018