For FUN!

Tam, kde jiné tábory končí, tak For FUN! začíná. Více nápaditosti, zábavy, k dokonalosti promyšlených her, příběhů a vyladěného programu.


Program

Motivace
Přesně jaký je název, tak je i samotný tábor. For FUN! volně přeloženo jako "pro zábavu". A kolem tohoto se vše točí. Festival různých táborových her od klasických, přes moderní až po úplné novinky ve světě táborů. Tento tábor je ve stylu našeho v České republice jedinečného konceptu Mamuto™. Na tomto táboře jej dotáhneme ještě více do dokonalosti.

Koncept MK15 (Mamuto™)
Tábor vychází z nápadu pojmout tábory úplně jinak. Odprostili jsme se tedy od všeho, co jsme celou dobu dělali a jak se tábory dělají a začali od začátku, jak bychom postupovali, kdyby to měl být první tábor na světě a my měli vymyslet, jak bude fungovat.

Velký vliv na tvorbu tohoto pojetí tábora měly naše zkušenosti v oblasti primární prevence. Pracovali jsme tedy tak, abychom co nejvíce potlačili sociální patologii, rozvíjeli komunikační dovednosti, navazování vztahů a mohli jsme do programu zapojit také aktivity sociálně psychologických her a moderní způsoby řízení dětských kolektivů.

Také jsme zcela překopali způsob motivace tábora a jeho účastníků, role vedoucích a další klasické aspekty tábora. Jednoduše udělali jsme si své táborové pojetí, které nám vyhovuje, můžeme s ním pracovat, je originální, pro děti zážitkové a pro děti, které s námi jezdí déle, tak úplně nové.

Více informací Vám rodičům rádi podáme osobně, nebo na setkání vedení tábora s rodiči. Dali jsme si s tímto pojetím tábora opravdu spousty hodin práce a chceme, aby co nejdéle zůstal tento tábor originální a jen náš. Bohužel nebylo by to poprvé, co od nás konkurence čerpá a tak nemůžeme zveřejňovat informace, jak celý tábor funguje.

Strava

Areál

Mamutov je především táborová základna specializovaná především pro dětské kolektivy (tábory, školní výlety, seznamovací a adaptační kurzy, školy v přírodě). Polohou se nachází mezi horskými městečky Staré Město a Hanušovice (5 km). Areál rekreačního střediska leží v údolí horského Prudkého potoka, kde celý den svítí slunce a ohřívá jej (je zde krásné pozorování východu a západu slunce). Krásná příroda jen pár kilometrů od CHKO Jeseníky a NPR Králický Sněžník. Lokalita a její okolí nabízí spoustu možností na výlety. Samotný areál stojí 0,5 km od obce Chrastice a je obklopen lesy a loukami. Rekreační středisko se skládá z hlavní budovy s velkou jídelnou a klubovnou, taneční klubovny, herny se stolním tenisem, hřišti, kamenným ohništěm a dostatkem travnatých prostorů pro hry. Díky krásné přírodě, kvalitnímu zázemí a dobrému technickému stavu jsme si jisti, že se zde dětem bude líbit. Odkaz na stránky.

Ti z vás, kteří zažili klasické stanové tábory si určitě pamatují tu úžasnou a neopakovatelnou atmosféru, kterou můžete zažít jenom ve stanu. Jsme přesvedčeni o tom, že pod stanem je to pravé léto v přírodě a proto se k tomu vracíme. Moderní podsadové stany toho dnes umí nabídnout ještě mnohem více. Současné plachty nepropustí vodu dovnitř ani za silné bouřky, neprofouknou, mají pevnou podlahu, organizér na osobní věci a pohodlné matrace. Nespornou výhodou oproti chatičkám je možnost ubytovat děti jen po dvou - a ve dvou se to lépe táhne! Při vedrech se také mnohem lépe větrají a je zde příjemněji. Samozřejmostí je možnost úschovy cenností u vedoucích.

Cena tábora a slevy

Cena zahrnuje: ubytování, stravu, program od budíčku až po večerku a vzpomíkové DVD video z fotek tábora zaslané poštou po skončení táborů (objednatel získá zdarma 1x DVD z každého objednaného tábora - bez ohledu na počet účastníků na táboře).

Cena nezahrnuje: dopravu (možné přiobjednat), případné vstupné na výletu a náklady spojené s ošetřením u lékaře v případě úrazu/nemoci včetně cestovného. Proti tomuto riziku je možné se příplatkově pojistit. Zvolte při rezervaci. Cenu pojištění zaplatíte jako součást tábora.

Na naše tábory přispívají až 100 % ceny pojišťovny, odbory i další organizace. Může také přispívat váš zaměstnavatel. Na tuto možnost se u něj můžete informovat.

Tábor na splátky
Všechny naše tábory je možné platit na splátky. Po rezervaci zaplatíte 2 000 Kč. Zbytek do konce května (po dohodě do 15. června) až ve dvou splátkách.
Voucher do bufetu za doporučení
Pokud se vám na našem táboře líbilo, nebo jej chcete doporučit někomu dalšímu získáte od nás 200 Kč voucher do táborového bufetu. Tentýž voucher získá i ten komu jste tábor doporučili.
Voucher do bufetu pro sourozence a příbuzné
Sourozenci a děti příbuzných od nás dostávají voucher do táborového bufetu ve výši 100 Kč (každý z nich). Není podmíněnou účastí na stejném turnusu.
Voucher do bufetu pro děti zaměstnanců IZS a AČR
Vážíme si rodičů dětí, kteří zachraňují životy a chrání naše bezpečí. Každému z jejich dětí věnujeme dárkový poukaz do táborového bufetu ve výši 100 Kč.

Doprava

Společnou dopravu na tábor je možné přiobjednat během rezervace z 11 měst. Dopravu dětí zajišťujeme soukromým autobusem.

Nástupní místa Ostrava a Hranice na Moravě jsou realizovány kombinací dopravy. Vlakovým spojem (Regio Jet) do Olomouce a odtud děti přistupují na soukromý autobus. Přibližný čas cesty z Ostravy až do tábora je 2:30 hodiny (z Hranic o hodinu méně).

Nástupní místa Praha a Pardubice jsou realizovány kombinací dopravy. Vlakovým spojem (Regio Jet) do Zábřehu na Moravě a odtud děti přistupují na soukromý autobus. Přibližný čas cesty z Prahy až do tábora je 2:45 hodiny (z Pardubic o hodinu méně).

Nástupní místo Brno je realizováno kombinací dopravy. Autobusovým spojem (Student Agency) do Prostějova a odtud děti přistupují na soukromý autobus. Přibližný čas cesty z Brna až do tábora je 2:30 hodiny.

Extra

Každý den fotíme dění na táboře. Ať už samotný program nebo skupinové fotografie s kamarády v osobním volnu. Vše nahráváme na internet a vy se můžete z domu podívat, co vaše děti dělají. V neposlední řadě se přesvědčit o tom, že je o děti postaráno, mají různorodé aktivity, co mají k jídlu a jak to vypadá v našem areálu. Vy jako rodiče tak můžete být klidní, že je o děti dobře postaráno, jsou v bezpečí a nic jim (kromě vás) nechybí.

Prostřednictvím našeho vzkazovníku na webu můžete poslat dětem rychlý vzkaz do tábora. My jej vytiskneme a dáme dětem na nástěnku v táboře. Počtem vzkazů nejste limitování - pouze vaší fantazíí a časem.

Schůzka s rodiči

V červnu proběhne nepovinný sraz vedení tábora s rodiči. Doporučujeme jej především pro rodiče dětí, co jedou s Mamutem poprvé. Seznámíte se s hlavními vedoucími táborů, naší organizací, budeme mluvit k táborům obecně i ke každému zvlášť, o areálu, našich vedoucích, stravě, o tom jak se řeší situace, které mohou vzniknout, co zabalit dětem s sebou na tábor, ale co naopak nebrat a proč, k návštěvám na táboře... Nakonec se samozřejmě můžete zeptat na vše, co vás zajímá. Případně po skončení individuálně vyřešit, co potřebujete a nechcete řešit e-mailem/telefonem. Rodičům, kteří se nebudou moci srazu zúčastnit, pošleme všechny informace e-mailem. Nemusíte se tedy bát, že byste vaší neúčastí přišli o důležité informace.

Cena do 15. 3. 2018:

4 100 Kč

základní cena: 4 300 Kč

8. - 18. 7.

8 - 15 let

Volných míst:

0 / 80

Nástupní místa:

Přerov, Prostějov, Olomouc, Mohelnice, Zábřeh na Moravě, Ostrava, Hranice na Moravě, Praha, Pardubice, Brno

letní tábor Mamut letní tábor Mamut letní tábor Mamut

DOMŮ
O nás
Smluvní podmínky
Srovnání táborových konceptů
Výhody pro skalní mamutí táborníky
Mamutí řev
Přispějte na Mamutí tábory

Přidej se k nám (členství)
Přihláška na školení / brigádu
Přihláška do spolku
Mamutí fórum

Borovice.cz Dětský tábor Letní dětské tábory, katalog rekreací pro děti. Internetový katalog obchodů a webových stránek - Bezva Portál  
VEBdesign | XHTML 1.0 Strict, CSS Valid, JS
Tábory MAMUT 2009-2018