Zimní tábor 2k19 | II. turnus

Pro lyžaře a snowborďáky, profíky i začátečníky. 2k19 je zběsile rychlá jízda nabitá programem se sněhem!


Prázdniny okresů, obvodů hl. města Prahy: Praha 1 až 5, Brno-město, Brno-venkov, Vyškov, Karviná, Blansko, Břeclav, Hodonín, Znojmo, Domažlice, Tachov, Louny

Podtržená města organizujeme společnou dopravu, jsou poblíž nástupního místa nebo místa konání tábora. Nástupní místa společné dopravy jsou v zeleném rámečku.

Program

Motivace
Tématické dny pravěk, přes retro a současnost až do budoucnosti na sjezdovce i v našem základním táboře. V pravěku se rozjezdíme, v retru vzpomeneme na klasický "starý" styl lyžování a v současnosti zlepšíme náš carvingový oblouk "Alpského stylu". Budoucnost si užijeme na nočním lyžování jinak než znáte normálně. Během celého tábora si užijeme každé odpoledne volné jízdy. Kdo nebude mít strach nebo chce "odběhnout" od stereotypu, tak se může vyblbnout na snowbladech či zkusit lyžování ve dvojici a skupinové formace. Dáme prostor i běžkařům. Letos to bude ještě větší, delší a divočejší jízda! Takže "BACK TO THE FUTURE!".

zimní táborová základna Mamut

Program
Zdokonalili a vyladili jsme program z minulých ročníků. Většinu dne strávíme na svahu. Po návratu do základního tábora, teplém jídle a krátkém odpočinku budou mít naši sportovci další program. Proč? Protože jsme na horách! Budeme stavět iglů, bobovat a postavíme si kluziště na brusle! Ve volném dnu zrelaxujeme u bazénu a v sauně. A večer? U tepla z krbu se koukat na filmy, sdílet zážitky, zpívat, tančit, ... a co třeba noční hra? Určitě taky! Najde se i šance projet se na sněžném skútru či v rolbě upravit svah.

zimní táborová základna Mamut

Strava

Areál & ski centrum

Zimní táborová základna
Mamutov je táborová základna specializovaná pro letní a zimní tábory. Polohou se nachází mezi horskými městečky Staré Město a Hanušovice (5 km). Nachází v horském údolí Prudkého potoka, kde celý den svítí slunce (je zde krásné pozorování východu a západu slunce). Krásná příroda jen pár kilometrů od CHKO Jeseníky a NPR Králický Sněžník. Lokalita a její okolí nabízí spoustu možností pro lyžování. Samotný areál stojí 0,5 km od obce Chrastice a je obklopen lesy a loukami. Naše základna se skládá z hlavní budovy s velkou jídelnou a klubovnou. Díky krásné přírodě, kvalitnímu zázemí, rodinné atmosféře a dobrému technickému stavu jsme si jisti, že se zde dětem bude líbit.

zimní táborová základna Mamut

Ski centrum
Ski Kunčice nabízí 4,5 km sjezdovek a čtyřsedačkovou lanovku. Možnost večerního lyžování. Sjezdovka pro začátečníky. Moderní posílený zasněžovací systém dává jistotu lyžařských podmínek nezávislých na přírodě. Dobrý pocit z příjemně prožitého dne umocňuje krásný výhled, dostatek zón k odpočinku a dobré stravování v útulném prostředí. Klid a především prostor před ruchem a shonem velkokapacitních středisek dává možnost skvělého lyžování a atmosféry.

zimní táborová základna Mamut

Cena tábora a slevy

Cena zahrnuje: ubytování, stravu, práci instruktorů + zdravotníka, program od budíčku až po večerku, výlet se vstupem na bazén a zapůjčení snowbladeů.

Cena nezahrnuje: skipasy - přibližně 1 200 Kč včetně nočního lyžování (bude vybírána "záloha na svah"), lyžařskou školu pro úplné začátečníky, dopravu na tábor (možné přiobjednat), saunu během výletu, projížďka na skútru/rolbě a náklady spojené s ošetřením u lékaře v případě úrazu/nemoci včetně cestovného. Proti tomuto riziku je možné se příplatkově pojistit. Zvolte při rezervaci. Cenu pojištění (180 Kč) zaplatíte jako součást tábora.

Záloha na svah: Bude vybírána záloha 2 000 Kč, ze které se budou odečítat náklady spojené s lyžováním/snowboardingem (zejména skipas, případně servis, půjčovna vybavení nebo lektorné pro úplné začátečníky). Zůstatek z této zálohy bude vrácen rodičům po skončení tábora, včetně konkrétního vyúčtování. Z této zálohy může být odečtena i sauna během výletu (přibližně 100 Kč) nebo projížďka na skůtru/rolbě (přibližně 200 Kč) (v případě zájmu dítěte).

Slevy: 500 Kč až 1 000 Kč pro děti, které s námi jezdí na letní tábory. Více informací.

Na naše tábory přispívají až 100 % ceny zaměstnavatelé, pojišťovny, odbory i další organizace. Informujte se na tuto možnost.

Doprava

Dopravu dětí zajišťujeme vlaky. Dětem budou v přestupní stanici Zábřeh na Moravě odvezena do areálu zavazadla + lyže/snowboard.

Trasy spojů

Cena do 23. 12. 2018:

3 600 Kč

cena později: 4 400 Kč

10. - 16. 2.

11 - 17 let

Volných míst:

< 5

Nástupní místa:

Olomouc, Zábřeh na Moravě, Praha, Pardubice, Brno, Vyškov, Přerov, Ostrava, Hranice na Moravě (další města po trasách dle domluvy)

zimní tábor 2018 Mamut zimní tábor 2018 Mamut zimní tábor 2018 Mamut zimní tábor 2018 Mamut zimní tábor 2018 Mamut zimní tábor 2018 Mamut zimní tábor 2018 Mamut zimní tábor 2018 Mamut

DOMŮ
O nás
Smluvní podmínky
Srovnání táborových konceptů
Výhody pro skalní mamutí táborníky
Mamutí řev
Přispějte na Mamutí tábory

Přidej se k nám (členství)
Přihláška na školení / brigádu
Přihláška do spolku
Mamutí fórum

VEBdesign | XHTML 1.0 Strict, CSS Valid, JS
Tábory MAMUT 2009-2018