COVID garance

Zaručujeme vám, že nepřijdete o peníze. V případě zrušení tábora z důvodu protipandemických opatření Vám nabídneme nový termín. Kdyby nebylo možné nový termín uskutečnit, tak Vám platbu převedeme na další rok. Nejčastějí dotazy.

Na samotných táborech dbáme na zvýšenou osobní hygienu. Hygienické zařízení a společné prostory jsou uklízeny a dezinfikovány minimálně 2x denně.

taborymamut.cz

Cena do 23. 12.

4 700 Kč

základní cena 5 200 Kč

Termín táboru

6. - 15. 8. 2021

Doporučený věk

11 - 15 let

Volných míst

< 80 / 105

Tisíce dalších fotek najdete na našem facebooku Tábory Mamut

Teen Camp 2.0.21

#párty #hry #zábava #kámoši #smích #louka #hvězdy #voda #odřenýkolena #frontavjídelně #diskotéky #pěkníkluci #krásnýholky #záchvatysmíchu #respekt #příštírokchcijetzas!!!!

Motivace

Hlavní myšlenkou je udělat klasický tábor, avšak bez menších dětí, jimž je třeba uzpůsobovat program. Proto je tu již 6. ročník ultra-mega-božího campu pro všechna bláznivá děcka, která si chtějí najít novou partu kámošů, sportovat, hrát hry, běhat po lese a válet se smíchy každý den! Prostě se bavit. Na Teen Campu se snažíme o to, aby si děti odpočinuly od klasických povinností a nasbíraly pozitivní energii na další školní rok. Zároveň děti motivujeme, aby byly aktivní a zapojily se v každém směru. Samozřejmě nabízíme velkou dávku porozumění a tábor děláme především na POHODU, tedy bez stresů a trestů.

O našich táborech

Informace společné pro všechny naše letní tábory.