taborymamut.cz

Kroužky

Název kroužku Město Doporučený věk Čas Lektor Kontakt na lektora Cena za pololetí  
Tancování Hradec Králové 6 - 10 let bude aktualizováno Tereza Jenčíková jencitereza@email.cz 1 500 Kč Další informace
Tancování Hradec Králové od 11 let bude aktualizováno Tereza Jenčíková jencitereza@email.cz 1 500 Kč Další informace
Bytosti z papíru a jiné fantazie Zlín 10 - 15 let bude aktualizováno Andrea Frýbortová frybortova@tiscali.cz 1 500 Kč Další informace
Soudobé dějiny webinář - let bude aktualizováno PhDr. Jan Bečka, Ph.D. - - Kč Další informace
Literárně-tvořivý kroužek Uherské Hradiště - let bude aktualizováno Marcela Ďurďová durdova.ma@seznam.cz - Kč Další informace

Kdo organizuje kroužky

Spolupracujeme s externími lektory, kteří prošli náležitou evaluací, mají potřebné licence a zkušenosti práce s dětmi. Naše organizace se postupně snaží dětem nabídnout pestrou škálu kroužků a aktivit v různých městech. Kroužky mají za cíl děti především rozvíjet.

Kde a jak probíhají kroužky?

Konkrétní místo konání se dozvíte u lektora nebo v kartě kroužku. Kroužky zpravidla probíhají v tělocvičnách, sálech, učebnách či výtvarných ateliérech.

Kroužky probíhají celoročně a nejsou pouhou zábavou, ale dávají dětem jedinečnou šanci, jak se realizovat v činnosti, která je baví a naplňuje. Skrze kroužky se děti učí komunikaci, sociální interakci a spolupráci v týmu.

Cena a slevy

V ceně kroužku jsou vždy zahrnuty náklady na materiál a cena je konečná. Výši ceny určuje lektor dle konkrétního kroužku.