TaboryMamut.cz

Tábor Teen Camp 2.0.23

Hlavní myšlenkou je udělat klasický dětský tábor, avšak bez menších dětí, jimž je třeba uzpůsobovat program.

Program

Teen Camp je jedinečný tábor pro všechny akční děcka, která mají ráda i chillování. Vše děláme na POHODU, tedy bez stresů a trestů.

Banda sehraných vedoucích opět nachystala nabitý program od rána až do noci! Mimo pohybových her se naučíme vařit třeba kotlíkový guláš.

Fotka z Mamutího tábora Tábor Teen Camp 2.0.23

Lokalita tábora - Mamutov

Mamutov (Králický Sněžník)

  • nové moderní stany s podsadou (z r. 2016 a 2020)
  • pro menší děti ubytování v hlavní budově
  • velký altán a jídelna (využití při špatném počasí)

Mamutov je naše táborová základna. Nachází se v pohoří Králického Sněžníku v údolí Prudkého potoka, kam celý den svítí slunce. Samostatně stojící základna je obklopena lesy a loukami. Krásná příroda a kvalitní zázemí v dobrém technickém stavu dodává táboru atmosféru.

Pokud jste zažili klasické stanové letní tábory, jistě si pamatujete tu úžasnou a neopakovatelnou atmosféru, kterou můžete zažít jen ve stanu. Jsme přesvědčeni, že právě pod stanem si vychutnáte pravé léto v přírodě. Moderní podsadové stany toho dnes nabídnou ještě mnohem více. Plachty nepropustí vodu ani za silné bouřky, neprofouknou, mají pevnou podlahu, organizér na osobní věci a pohodlné matrace.

Nespornou výhodou oproti chatkám je možnost ubytovat děti jen po dvou. Za horkých letních dnů se stany také mnohem lépe větrají a je zde příjemněji. Samozřejmostí je možnost úschovy cenností u vedoucích.