TaboryMamut.cz

Tábor Teen Camp

TeenCamp je ta pravá volba pro každého teenagera, kdo si chce z léta odvézt nezapomenutelný zážitek z tábora! Stejně jako každý rok se tedy můžete připravit na devět dní plných smíchu, radosti, soutěží a hlavně přátelské atmosféry.

Program

Stálá parta vedoucích se po roce znovu sejde a vytvoří neskutečně nadupaný program, ve kterém budou jak typické mamutí hry, tak novinky, které celý teenager tábor vystřelí až do nebes!

Z jednoho táborového dne si například uděláme obrovskou reality show. Jen se přiznejte, kdo si vždycky tak trochu chtěl zkusit zasoutěžit v Survivoru, ukuchtit něco v Prostřenu, zažít Výměnu manželek nebo se tajně bavil nad Like Housem. A mnohem víc toho můžete zažít na vlastní kůži na táboře.

Fotka z Mamutího tábora Tábor Teen Camp

Lokalita tábora - Mamutov

Mamutov (Králický Sněžník)

  • nové moderní stany s podsadou (z r. 2016 a 2020)
  • pro menší děti ubytování v hlavní budově
  • velký altán a jídelna (využití při špatném počasí)

Mamutov je naše táborová základna. Nachází se v pohoří Králického Sněžníku v údolí Prudkého potoka, kam celý den svítí slunce. Samostatně stojící základna je obklopena lesy a loukami. Krásná příroda a kvalitní zázemí v dobrém technickém stavu dodává táboru atmosféru.

Pokud jste zažili klasické stanové letní tábory, jistě si pamatujete tu úžasnou a neopakovatelnou atmosféru, kterou můžete zažít jen ve stanu. Jsme přesvědčeni, že právě pod stanem si vychutnáte pravé léto v přírodě. Moderní podsadové stany toho dnes nabídnou ještě mnohem více. Plachty nepropustí vodu ani za silné bouřky, neprofouknou, mají pevnou podlahu, organizér na osobní věci a pohodlné matrace.

Nespornou výhodou oproti chatkám je možnost ubytovat děti jen po dvou. Za horkých letních dnů se stany také mnohem lépe větrají a je zde příjemněji. Samozřejmostí je možnost úschovy cenností u vedoucích.