COVID garance

Zaručujeme vám, že nepřijdete o peníze. V případě zrušení tábora z důvodu protipandemických opatření Vám nabídneme nový termín. Kdyby nebylo možné nový termín uskutečnit, tak Vám platbu převedeme na další rok. Nejčastějí dotazy.

Na samotných táborech dbáme na zvýšenou osobní hygienu. Hygienické zařízení a společné prostory jsou uklízeny a dezinfikovány minimálně 2x denně.

taborymamut.cz

Cena do 23. 12.

3 900 Kč

základní cena 4 400 Kč

Termín táboru

24. - 31. 8. 2021

Doporučený věk

14 - 18 let

Volných míst

< 70 / 80

Tisíce dalších fotek najdete na našem facebooku Tábory Mamut

Legend V

Především pro ty, kteří jezdí na letní tábory již několik let, rádi by dále pokračovali jako účastníci, avšak nechtějí, aby se s nimi jednalo jako s dětmi. Táborový život, zábava, bezstarostné radovánky a relax zůstávají.

Motivace

Tento letní tábor může nést podtitul sportovní tábor. Budeme hrát méně her, ale o to více sportovat a hlavně zkoušet netradiční sporty. Prostě něco „důstojnějšího“ vzhledem k věku účastníků. Noční hlídky jsou dobrovolné, stejně jako rozcvičky. Dobrovolníci nám mohou pomoci s provozem tábora a přípravou programu. Na tomto táboře se od účastníků očekává mnohem více samostatnosti a vnitřního zájmu o účast i tvorbu programu. Rozhodně nebudeme nikoho do ničeho nutit, přemlouvat nebo mu dělat chůvu, panuje zde volnější atmosféra. Tábor Legend se podstatně liší od tábora Teenager jak v programu, tak v pojetí. Toto už je skutečně „dospělý“ tábor. Každý má více odpovědnosti sám za sebe. Kapacita je v tomto případě omezena – chceme komornější a přátelštější atmosféru mezi účastníky i vedoucími. A těm nejstarším rádi dopřejeme nejlepší letní tábor, jaký coby účastníci zažili.

O našich táborech

Informace společné pro všechny naše letní tábory.