TaboryMamut.cz

Podzimní tábor 2023

Hledáte nezapomenutelný podzimní zážitek pro své děti? Nechte je zažít jedinečné okamžiky plné dobrodružství, zábavy a nových přátel na našem podzimním táboře 2023!

🔥 Opékání špekáčků: U nás se vaše děti naučí jak správně opéct špekáček na táborovém ohni a zábava s chuťovými požitky je zaručena!

🌌 Táborák: Večerní táboráky jsou srdcem každého tábora. Příběhy u ohně, zpěv písní a tajemná atmosféra pod hvězdnou oblohou - to je zážitek, který zaručeně zůstane v paměti.

🎃 Halloween party: Pro děti je připravena napínavá Halloween party plná zábavy strašidelných her a výzdoby. Kdo bude mít ten nejlepší kostým?

🏕️ Celotáborová hra: Hráči všech věkových kategorií se spojí, aby se účastnili vzrušující celotáborové hry. Týmová spolupráce, dovednosti a strategie se setkávají s radostí ze hry.

Nabízíme kompletní zážitek, který pomůže vašim dětem rozvíjet dovednosti, vytvářet vzpomínky a navázat nová přátelství. Podzimní tábor 2023 je akce, kterou jednoduše děti nechtějí propásnout!

Přihlašte své děti již dnes a dopřejte jim zažít podzimní dobrodružství snů. 🍁

Fotka z nočního lyžování

Strava

  • strava 6× denně (snídaně, svačina, oběd, večeře, druhá dobrovolná večeře pro jedlíky)
  • ubytování v pevné budově
  • možnost přídavků
  • celodenní pitný režim včetně teplého čaje
  • vydatné snídaně pro získání energie
  • v jídelníčku je zahrnuto ovoce, zelenina, kompoty a mléčné výrobky
  • možnost diet (bezlepková, bezlaktózová, vegetariánská, a jiná po domluvě)

Podzimní táborová základna

Mamutov je táborová základna specializovaná na letní a zimní tábory, která se nachází mezi horskými městečky Staré Město a Hanušovice (5 km). Leží uprostřed krásné přírody v prosluněném horském údolí Prudkého potoka, jen pár kilometrů od CHKO Jeseníky a NPR Králický Sněžník. Lokalita a její okolí nabízí spoustu možností pro lyžování. Samotný areál je obklopen lesy a loukami. Naší základnou je hlavní budova s velkou jídelnou a klubovnou. Díky krásné přírodě, kvalitnímu zázemí, rodinné atmosféře a dobrému technickému stavu jsme si jisti, že se zde dětem bude líbit a užijí si tu ten nejlepší podzimní tábor.

Fotka z nočního lyžování

Cena tábora a slevy

Cena zahrnuje: ubytování, stravu, práci táborových vedoucích a zdravotníka, program od budíčku až po večerku.

Cena nezahrnuje: dopravu na tábor (možné přiobjednat)

Objednejte do 30.8.2023 a získejte pro své děti slevu v hodnotě 500 Kč.

Doprava

Dopravu dětí zajišťujeme vlaky s autobusem. Děti nastoupí v přestupní stanici Zábřeh na Moravě do soukromého autobusu, který je zaveze až do tábora. Doprava je tak maximálně pohodlná.

Nástupní místa na podzimní tábor

Trasa Čechy: Praha, Kolín, Pardubice, Česká Třebová

Trasa Slezko: Ostrava-Svinov, Studénka, Suchdol, Hranice na Moravě, Přerov

Trasa Morava: Brno, Vyškov, Ivanovice, Nezamyslice, Prostějov, Olomouc, Mohelnice