Táborák

Rychlý dotaz

Proč nevyužíváte novou verzi přihlášky?

Odkaz na novou online přihlášku

Přihláška na tábor

Objednavatel (rodič, zákonný zástupce)

E-mail
Jméno
Příjmení
Ulice a č.p.
Město, PSČ
Telefon / Mobil

Objednavatel přihlašuje na tábor následující účastníky:

Účastník

Rodné číslo
Jméno
Příjmení
Ulice a č.p.
Město a PSČ
Výběr tábora
Doprava
(LT = letní tábor, ZT = zimní tábor)
Pojištění
Dietní omezení
Preference ubytování (jen v létě)

Ostatní (nepovinné)

Slevový kód / doporučení od
Slevy pro Skalní mamuty
Chci přispět na Mamutí tábory
Příspěvek zaměstnavatele

Objednavatel prohlašuje, že se seznámil se Smluvními podmínkami taborů Mamut a příslušnými doplňkovými podmínkami táborů (Doplňkové podmínky letních táborů pro letní tábory, nebo Doplňkové podmínky zimních táborů pro zimní tábory, nebo Doplňkové podmínky pro netuzemské tábory pro tábory zahraničí) a bere tyto na vědomí.

Souhlasy se zpracováním osobních údajů (DŮLEŽITÉ)

Prosím zaškrtněte souhlasy se zpracováním osobních údajů, ulehčíte tím nám i sobě administrativní práci s účasti na táboře. Souhlas můžete kdykoliv odvolat, bez jakýchkoliv omezení další spolupráce.

Souhlasím s uložením výše uvedených osobních údajů po dobu 5 let do interního seznamu kontaktů za účelem ověření účasti na akcích.

Souhlasím s uložením výše uvedených osobních údajů po dobu 5 let a jejich zpracování do emailového newsletteru o novinkách v naší organizaci.

Souhlasím s uložením fotek a videí po dobu 5 let a jejich uveřejněním na Facebooku, Instagramu, webu mamuta nebo propagačních letáčcích.

Také vás prosíme o souhlasy se zpracováním os. údajů, bylo by nemilé, kdyby se oddíl chtěl např. vyfotit a my řekli vašemu dítěti ať jde stranou, protože jste s tím nesouhlasili.