Přispějte na Mamutí tábory

Každý příspěvek má vždy přesně daný účel a vždy se jedná o vybavení, které dětem na všech táborech přinese nový zážitek, nebo pomůže tyto vzpomínky uchovat. Můžete buďto přispět z "vlastní kapsy" nebo nákupy na internetu "z kapsy prodejce" a vy nezaplatíte ani korunu navíc!
Z kapsy prodejce

GIVT.cz - GIVTujte s námi! Kdo neGIVTujte s námi GIVTuje proti nám :-) Pojďme se společně složit na teepee každým nákupem na internetu. Nezaplatíte ani korunu navíc, ale pár % z každého nákupu odvede prodejce jako příspěvek na naše táborové teepee. Nainstalujte si jednoduché rozšíření pro prohlížeč a automaticky na každé stránce, která tento projekt podporuje, o tom budete vědět! Jen zadáte, že příspěvek má být pro "Občanské sdružení Mamut". E-shopy, které projekt podporují jsou například mall.cz, kasa.cz, invia.cz, euronics.cz, a stovky dalších!

Z vlastní kapsy

100 Kč na nákup teepee - děti si budou moci vyzkoušet během tábora přespat v tradičním teepee s otevřeným ohněm. Během dne i večer se zde mohou scházet a popovídat si. Při špatném počasí bude sloužit jako další místo pro program po oddílech. Přispět můžete během přihlášení na tábor - účastnický poplatek (cenu tábora) zvedneme o 100 Kč.

200 Kč na nákup nové foto techniky - chceme, aby děti měli z tábora pěkné fotografie, ze kterých pak děláme i vzpomínkové DVD. Na to však kromě šikovného fotografa je potřeba i vybavení pro reportážní fotorafii, abychom mohli nafotit co nejvíce aktivit za všech světelných podmínek. Přispět můžete během přihlášení na tábor - účastnický poplatek (cenu tábora) zvedneme o 200 Kč.

Jménem všech dětí Vám děkujeme!

DOMŮ
O nás
Smluvní podmínky
Srovnání táborových konceptů
Výhody pro skalní mamutí táborníky
Mamutí řev
Přispějte na Mamutí tábory

Přidej se k nám (členství)
Přihláška na školení / brigádu
Přihláška do spolku
Mamutí fórum

VEBdesign | XHTML 1.0 Strict, CSS Valid, JS
Tábory MAMUT 2009-2018