Legend VIII

Je tábor především pro ty, kteří jezdí na letní tábory již několik let, rádi by dále pokračovali jako účastníci, avšak nechtějí, aby se s nimi jednalo jako s dětmi.

Termín tábora

od 24. srpna
do 1. září

Doporučený věk

od 14 let
do 18 let

Cena tábora

Základní 7900 Kč
AKCE: 7700 Kč

Program tábora

V celotáborové hře Mamuto máš příležitost poznat spoustu nových lidí, a to včetně svého soupeře. Může se totiž stát, že kdo stojí ve hře proti tobě, bude druhý den tvým parťákem.

Tábor Legend má méně klasických táborových her – hrajeme jen mamutí klasiky. Program jsou spíše sporty a zejména netradiční sporty z celého světa (s oficiálními pravidly) – indiánský fotbal, ultimate frisbee, famfrpál, ringo a další.

Nebudeme tě probouzet na rozcvičku. Nebudeme tě nutit do čehokoliv, co nechceš dělat. Jestli chceš, abychom s tebou jednali jako s dospělým, chceš o sobě rozhodovat a jsi schopen nést odpovědnost za své chování, tak Legend je tábor pro tebe!

Už se těším jak to rozjedeme!

– Doktor, hlavní vedoucí
+420 727 939 637

Mamutov (Králický Sněžník)

Mamutov je naše táborová základna. Nachází se v pohoří Králického Sněžníku v údolí Prudkého potoka, kam celý den svítí slunce. Samostatně stojící základna je obklopena lesy a loukami. Krásná příroda a kvalitní zázemí v dobrém technickém stavu dodává táboru atmosféru.

Kde děti spí

Pokud jste zažili klasické stanové letní tábory, jistě si pamatujete tu úžasnou a neopakovatelnou atmosféru, kterou můžete zažít jen ve stanu. Jsme přesvědčeni, že právě pod stanem si vychutnáte pravé léto v přírodě. Moderní podsadové stany toho dnes nabídnou ještě mnohem více. Plachty nepropustí vodu ani za silné bouřky, neprofouknou, mají pevnou podlahu, organizér na osobní věci a pohodlné matrace.

Do stanu nebo do chatky

Nespornou výhodou oproti chatkám je možnost ubytovat děti jen po dvou. Za horkých letních dnů se stany také mnohem lépe větrají a je zde příjemněji. Samozřejmostí je možnost úschovy cenností u vedoucích.

poslední místa za akční cenu

7700 Kč

  Binoculars.png

  O táborech Mamut

  Jsme první organizací v České republice, která začala uplatňovat respektující přístup na dětských táborech.
  Map.png

  Adresa

  Tábor MamutovChrastice 100788 32 Staré Město
  Flashlight.png

  Kontakty kancelář

  mamut@taborymamut.cz704 701 630792 226 091776 773 026
  Newsletter

  Tábory Mamut & Analyze Today © 2024. All rights reserved.