TEENAGER 14

14. ročník tábora pro TEENAGERY se ponese v duchu tradičního letního tábora, který ale okořeníme o nové aspekty. Můžete se tedy těšit na své oblíbené hry, které vás zaručeně budou bavit.

Termín tábora

od 8. srpna
do 16. srpna

Doporučený věk

od 12 let
do 18 let

Cena tábora

Základní 7900 Kč
AKCE: 7700 Kč

Tábor Teenager 14 – Program

Tábor je v rukách oblíbeného týmu vedoucích, kteří pro vás chystají speciálně vyladěný program pro teenagery.

Při retro dni se přeneseme do dob našich rodičů. Budeme poslouchat české vypalovačky. Zjistíte, jak náročné to dřív mohlo být, sehnat třeba prachobyčejný banán. Můžete se těšit na to, že to nezůstane jediným takovým tematickým dnem. Tábor horor rozhodně nebude, ale z jednoho dne si přeci jenom trošku uděláme hororovou atmosféru.

Celý letní tábor vyvrcholí celotáborovým vyhlášením Hunger games, kde po oddílech vyrazíte do okolí tábora a zažijete si pravé Hladové hry!

“Už od dětství jezdím na tábory a zažil jsem neskutečné zážitky. A přesně tyhle zážitky bych rád dětem předal a vytvořil pro ně úžasné léto.”

– Viktor, hlavní vedoucí
+420 606 833 471

Mamutov (Králický Sněžník – Jeseníky)

Mamutov je naše táborová základna. Nachází se v pohoří Králického Sněžníku v údolí Prudkého potoka, kam celý den svítí slunce. Samostatně stojící základna je obklopena lesy a loukami. Krásná příroda a kvalitní zázemí v dobrém technickém stavu dodává táboru atmosféru.

Kde teenageři spí

Pokud jste zažili klasické stanové letní tábory, jistě si pamatujete tu úžasnou a neopakovatelnou atmosféru, kterou můžete zažít jen v podsadovém stanu. Jsme přesvědčeni, že právě pod stanem si vychutnáte pravé léto v přírodě. Moderní podsadové stany toho dnes nabídnou ještě mnohem více. Plachty nepropustí vodu ani za silné bouřky, neprofouknou, mají pevnou podlahu a pohodlné matrace.

Do podsady nebo na budově

Nespornou výhodou oproti chatkám je možnost ubytovat děti jen po dvou. Za horkých letních dnů se stany také mnohem lépe větrají a je zde příjemněji. Pro typy co mají rádi pohodlí je možné přiobjednat ubytování na pokojích v pevné budově.

poslední místa za akční cenu

7700 Kč

  Binoculars.png

  O táborech Mamut

  Jsme první organizací v České republice, která začala uplatňovat respektující přístup na dětských táborech.
  Map.png

  Adresa

  Tábor MamutovChrastice 100788 32 Staré Město
  Flashlight.png

  Kontakty kancelář

  mamut@taborymamut.cz704 701 630792 226 091776 773 026
  Newsletter

  Tábory Mamut & Analyze Today © 2024. All rights reserved.