taborymamut.cz

Cena do 31. 8. 2022

3 500 Kč

základní cena: 4 900 Kč

Doporučený věk

11 - 16 let

Volná místa

26
I. turnus

26
II. turnus

27
III. turnus

27
IV. turnus

27
V. turnus

27
VI. turnus

Tisíce dalších fotek najdete na našem facebooku Tábory Mamut

2k23 - Zimní tábor 2023

Pro lyžaře a snowborďáky, profíky i začátečníky. 2k23 je zběsile rychlá jízda nabitá sněhovým programem!

Program

Zdokonalili a vyladili jsme program z minulých ročníků, takže většinu dne strávíme na svahu. Po návratu do základního tábora, teplém jídle a krátkém odpočinku čeká na naše sportovce další program. Proč? Protože jsme na horách a chceme, abyste zažili ten nejlepší zimní tábor! Budeme stavět iglů, bobovat a postavíme si kluziště na brusle! Ve volném dni si užijeme relax u bazénu a v sauně. A večer? V teple u krbu se můžeme koukat na filmy, sdílet zážitky, zpívat, tančit, … A co třeba noční hra? Určitě taky!

Fotka z nočního lyžování

Strava

 • strava 5× denně (snídaně, větší svačina na svah, pozdější oběd, večeře, druhá dobrovolná večeře pro jedlíky)
 • 2× denně teplé jídlo
 • možnost přídavků
 • svačina na svah ve formě toustů, baget, burgerů, bramboráčků atp.
 • celodenní pitný režim včetně teplého čaje
 • vydatné snídaně pro získání energie
 • v jídelníčku je zahrnuto ovoce, zelenina, kompoty a mléčné výrobky
 • možnost diet (bezlepková, mléčná aj.)

Areál & ski centrum

 • krásná příroda Jeseníků s čistým horským vzduchem
 • útulná táborová základna
 • klubovna s krbem pro společné programy a volný čas (stolní fotbálek, šipky, taneční podložky, stolní hry)
 • 3 a 5lůžkové pokoje s vlastním umyvadlem, teplou vodou i základním vybavením (povlečení, světlo, zásuvky, skříň, organizér)
 • umístění areálu v horském údolí dává předpoklad pro jarní prázdniny plné sněhu
 • Ski centrum Kunčice s 8 sjezdovkami a 4sedačkovou lanovkou
 • moderní zasněžování – jistota sněhu
 • k dispozici úschovna lyží, příjemná ohřívárna, občerstvení na svahu s krásným výhledem, restaurace, servis a ski škola
Fotka z nočního lyžování

Zimní táborová základna

Mamutov je táborová základna specializovaná na letní a zimní tábory, která se nachází mezi horskými městečky Staré Město a Hanušovice (5 km). Leží uprostřed krásné přírody v prosluněném horském údolí Prudkého potoka, jen pár kilometrů od CHKO Jeseníky a NPR Králický Sněžník. Lokalita a její okolí nabízí spoustu možností pro lyžování. Samotný areál je obklopen lesy a loukami. Naší základnou je hlavní budova s velkou jídelnou a klubovnou. Díky krásné přírodě, kvalitnímu zázemí, rodinné atmosféře a dobrému technickému stavu jsme si jisti, že se zde dětem bude líbit a užijí si tu ten nejlepší zimní tábor.

Fotka z nočního lyžování

Ski centrum

Ski Kunčice nabízí 4,5 km sjezdovek a čtyřsedačkovou lanovku. Nabízí možnost večerního lyžování a nachází se zde i mírná sjezdovka pro úplné začátečníky. Moderní posílený zasněžovací systém dává jistotu dobrých lyžařských podmínek nezávisle na přírodě. Skvělý pocit z příjemně prožitého dne umocňuje krásný výhled, dostatek zón k odpočinku a dobré stravování v útulném prostředí. Klid, a především prostor, na rozdíl od ruchu a shonu velkokapacitních středisek, zajišťují možnost skvělého lyžování a jedinečnou zimní atmosféru.

Fotka z nočního lyžování

Cena tábora a slevy

Cena zahrnuje: ubytování, stravu, práci instruktorů a zdravotníka, program od budíčku až po večerku, výlet se vstupem do bazénu a zapůjčení sled dogs i snowbladů na vyzkoušení.

Cena nezahrnuje: skipasy – přibližně 1 500 Kč včetně nočního lyžování, lyžařskou školu pro úplné začátečníky, dopravu na tábor (možné přiobjednat), saunu během výletu

Ze zálohy 2 000 Kč se budou odečítat náklady spojené s lyžováním/snowboardingem (zejména skipas, případně servis, půjčovna vybavení nebo lektorné pro úplné začátečníky). Zůstatek z této zálohy bude vrácen rodičům po skončení tábora, včetně konkrétního vyúčtování.

Slevy: 500 Kč až 1 000 Kč na zimní tábor 2023 pro děti, které s námi jezdí na letní tábory. Více informací.

Až 100 % ceny přispívají na náš zimní lyžařský tábor zaměstnavatelé, pojišťovny, odbory i další organizace. Informujte se na tuto možnost.

Doprava

Dopravu dětí zajišťujeme vlaky. Dětem budou v přestupní stanici Zábřeh na Moravě do areálu odvezena zavazadla i lyže/snowboard.

Nástupní místa na zimní tábory

Praha -> Zábřeh na Moravě přes Kolín, Pardubice, Ústí n. Orlicí, Českou Třebovou

Ostrava -> Zábřeh na Moravě přes Hranice na Moravě, Olomouc

Brno -> Zábřeh na Moravě přes Vyškov na Moravě, Ivanovice na Hané, Nezamyslice, Prostějov, Mohelnici