TaboryMamut.cz

Tábor Putovní pohár 2023

Doporučujeme především dětem, které na Mamutím táboře ještě nebyly, je vhodný i pro děti, které jedou na svůj první letní tábor vůbec. Nejoblíbenější mamutí hry a osvědčená motivace prostřednictvím tematických dnů – to je spojení, které děti baví už roky.

Program

Tento dětský tábor zahájíme společným během přes naši táborovou olympijskou vesničku. Během zahajovacího ceremoniálu v maskách zapálíme oheň symbolizující začátek dalšího ročníku her.

Následující dny budou oddíly soutěžit proti sobě během různě motivovaných dnů. Na tomto táboře na děti čekají pouze osvědčené tematické dny - například Havajský den a hry s vodou.

Členové vítězného oddílu zažijí na konci zápolení nezapomenutelný pocit, kdy se napijí šampaňského z poháru a nesmazatelně zapíší svá jména do jeho podstavce. Na všechny čekají pamětní medaile a raut, při kterém si společně mohou užít poslední mega párty zakončující tyto hry.

Fotka z Mamutího tábora Tábor Putovní pohár 2023

Lokalita tábora - Mamutov

Mamutov (Králický Sněžník)

  • nové moderní stany s podsadou (z r. 2016 a 2020)
  • pro menší děti ubytování v hlavní budově
  • velký altán a jídelna (využití při špatném počasí)

Mamutov je naše táborová základna. Nachází se v pohoří Králického Sněžníku v údolí Prudkého potoka, kam celý den svítí slunce. Samostatně stojící základna je obklopena lesy a loukami. Krásná příroda a kvalitní zázemí v dobrém technickém stavu dodává táboru atmosféru.

Pokud jste zažili klasické stanové letní tábory, jistě si pamatujete tu úžasnou a neopakovatelnou atmosféru, kterou můžete zažít jen ve stanu. Jsme přesvědčeni, že právě pod stanem si vychutnáte pravé léto v přírodě. Moderní podsadové stany toho dnes nabídnou ještě mnohem více. Plachty nepropustí vodu ani za silné bouřky, neprofouknou, mají pevnou podlahu, organizér na osobní věci a pohodlné matrace.

Nespornou výhodou oproti chatkám je možnost ubytovat děti jen po dvou. Za horkých letních dnů se stany také mnohem lépe větrají a je zde příjemněji. Samozřejmostí je možnost úschovy cenností u vedoucích.