TaboryMamut.cz

Tábor Putovní pohár: Svět čar a kouzel

Čekáš až přiletí kouzelná sova a přinese ti dopis s pozváním do říše čar a kouzel? Věříš, že kouzla nejsou jen v pohádkách? Tak už na nic nečekej a pojeď s námi na letní tábor a zažij nezapomenutelných kouzelných 9 dní! A vůbec nevadí, pokud jsi na dětském táboře ještě nikdy nebyl.

Program

Kouzelná hůlka nás každý den přenese do jiného dobrodružství, ať už třeba na Havaj a nebo do období různých svátků. Svou odvahu, bystrost, rychlost i spolupráci v týmu využijeme při zdolávání nástrah, které si na nás připravil mocný čaroděj. A možná také potkáme také spoustu kouzelných bytostí a zvířátek…

Všichni kouzelníci se na konci stanou majiteli pamětní medaile a zažijí závěrečnou megaparty. Vítězný tým kouzelníků navíc získá Putovní pohár, do kterého vyryjí svá jména a zkusí, jak z něj chutná magické šampaňské.

Na všechny víly, čaroděje, elfy a jiné kouzelné bytosti se těšíme na Mamutově - místě, kde se kouzla probouzejí.

Fotka z Mamutího tábora Tábor Putovní pohár: Svět čar a kouzel

Lokalita tábora - Mamutov

Mamutov (Králický Sněžník)

  • nové moderní stany s podsadou (z r. 2016 a 2020)
  • pro menší děti ubytování v hlavní budově
  • velký altán a jídelna (využití při špatném počasí)

Mamutov je naše táborová základna. Nachází se v pohoří Králického Sněžníku v údolí Prudkého potoka, kam celý den svítí slunce. Samostatně stojící základna je obklopena lesy a loukami. Krásná příroda a kvalitní zázemí v dobrém technickém stavu dodává táboru atmosféru.

Pokud jste zažili klasické stanové letní tábory, jistě si pamatujete tu úžasnou a neopakovatelnou atmosféru, kterou můžete zažít jen ve stanu. Jsme přesvědčeni, že právě pod stanem si vychutnáte pravé léto v přírodě. Moderní podsadové stany toho dnes nabídnou ještě mnohem více. Plachty nepropustí vodu ani za silné bouřky, neprofouknou, mají pevnou podlahu, organizér na osobní věci a pohodlné matrace.

Nespornou výhodou oproti chatkám je možnost ubytovat děti jen po dvou. Za horkých letních dnů se stany také mnohem lépe větrají a je zde příjemněji. Samozřejmostí je možnost úschovy cenností u vedoucích.