Ahoj všichni! Jmenuji se Natálka a jsem hlavní vedoucí našeho kouzelného letního tábora Putovní Pohár: Svět čar a kouzel. Pokud byste se mě zeptali, jak bych náš tábor popsala jednou větou, řekla bych, že je to nezapomenutelný zážitek plný kouzelných vzpomínek, které si děti ponesou s sebou dlouho poté, co se vrátí domů.

Pro koho je náš tábor určen?

Náš tábor je ideální pro všechny malé zvědavé děti od 5 let, které touží prožít léto plné kouzelných dobrodružství. Pokud na letní tábor jedeš poprvé, nemusíš se vůbec ničeho bát! Náš program je přizpůsobený i pro nováčky a my se na tebe už teď moc těšíme.

Co můžete na táboře zažít?

Náš tábor je plný aktivit spojených s kouzelnickým světem. Naučíme se míchat lektvary, ovládat kouzelné hůlky a prožijeme mnoho dalších kouzelnických dobrodružství. Hlavním lákadlem je velkolepá bitva o Pohár Kouzelníků, kde týmy budou společnými silami zdolávat nástrahy zlého čaroděje. Na děti čeká také seznamovací bál, táborák, vikingské šachy a legendární famfrpálový souboj.

Co děti na táboře milují nejvíc?

Děti milují naše vedoucí a zábavný program, který pro ně připravujeme. Užívají si změnu prostředí a možnost setkat se s kamarády, které přes rok nevidí. Tábor je pro ně skvělou příležitostí, jak navázat nová přátelství a zažít dobrodružství, na která budou vzpomínat ještě dlouho.

Jak tábor obohatí děti?

Náš tábor pomáhá dětem rozvíjet sociální a kognitivní dovednosti, kreativitu a schopnost řešit problémy. Děti se učí pracovat v týmech, navazují nová přátelství a odnášejí si spoustu nezapomenutelných zážitků. Na konci tábora budou o mnoho zkušeností bohatší a plní kouzelných vzpomínek.

Na co se můžete těšit?

  • Rozdělení do kolejí a prvotní výcvik: Naučíme se správně držet a ovládat kouzelné hůlky, míchat lektvary a připravovat se na kouzelnické výzvy.
  • Velkolepá bitva o Pohár Kouzelníků: Týmy budou zdolávat nástrahy, které pro ně nachystal zlý čaroděj.
  • Klasické táborové hry a aktivity: Táborák, ešusovka, mamutí baseball, vikingské šachy a mnoho dalšího.
  • Famfrpálový souboj: Jedna z největších událostí tábora, kde si děti zahrají tento legendární kouzelnický sport.
  • Vyhlášení vítězů a závěrečná párty: Na konci tábora oslavíme vítěze, předáme pohár a medaile a užijeme si závěrečnou párty.

Přidejte se k nám!

Pokud vás baví svět kouzel a chcete v létě zažít dobrodružství, přihlaste se na náš tábor ještě dnes! Čeká vás výuka s kouzelnou hůlkou, míchání lektvarů a spousta zábavy. Na konci tábora z vás budou opravdoví kouzelníci. S námi se v létě rozhodně nudit nebudete!

Karta tábora

Putovní pohár: Svět čar a kouzel

Těšíme se na vás v létě!

Leave a comment

Binoculars.png

O táborech Mamut

Jsme první organizací v České republice, která začala uplatňovat respektující přístup na dětských táborech.
Map.png

Adresa

Tábor MamutovChrastice 100788 32 Staré Město
Flashlight.png

Kontakty kancelář

mamut@taborymamut.cz704 701 630792 226 091776 773 026
Newsletter

Tábory Mamut & Analyze Today © 2024. All rights reserved.