Podzimní tábor

Hledáte nezapomenutelný podzimní zážitek pro své děti? Nechte je zažít jedinečné okamžiky plné dobrodružství, zábavy a nových přátel na našem podzimním táboře 2024!

Termín tábora

25. – 30. října 2024

Doporučený věk

8 – 17 let

Cena tábora

Základní 4500 Kč
AKCE: 3600 Kč

Podzimní tábor – program

🔥 Opékání špekáčků: U nás se vaše děti naučí jak správně opéct špekáček na táborovém ohni a zábava s chuťovými požitky je zaručena!

🌌 Táborák: Večerní táboráky jsou srdcem každého tábora. Příběhy u ohně, zpěv písní a tajemná atmosféra pod hvězdnou oblohou – to je zážitek, který zaručeně zůstane v paměti.

🎃 Halloween party: Pro děti je připravena napínavá Halloween party plná zábavy strašidelných her a výzdoby. Kdo bude mít ten nejlepší kostým?

🏕️ Celotáborová hra: Hráči všech věkových kategorií se spojí, aby se účastnili vzrušující celotáborové hry. Týmová spolupráce, dovednosti a strategie se setkávají s radostí ze hry.

Už se těším jak to rozjedeme!

– Janča, hlavní vedoucí tábora

Mamutov (Králický Sněžník – Jeseníky)

Mamutov je táborová základna specializovaná na letní a zimní tábory, která se nachází mezi horskými městečky Staré Město a Hanušovice (5 km). Leží uprostřed krásné přírody v prosluněném horském údolí Prudkého potoka, jen pár kilometrů od CHKO Jeseníky a NPR Králický Sněžník. Lokalita a její okolí nabízí spoustu možností pro lyžování.

Samotný areál je obklopen lesy a loukami. Naší základnou je hlavní budova s velkou jídelnou a klubovnou. Díky krásné přírodě, kvalitnímu zázemí, rodinné atmosféře a dobrému technickému stavu jsme si jisti, že se zde dětem bude líbit a užijí si tu ten nejlepší podzimní tábor.

Strava

Cena tábora a slevy

Doprava

Nabízíme kompletní zážitek, který pomůže vašim dětem rozvíjet dovednosti, vytvářet vzpomínky a navázat nová přátelství. Podzimní tábor 2024 je akce, kterou jednoduše děti nechtějí propásnout!

Přihlašte své děti již dnes a dopřejte jim zažít podzimní dobrodružství snů. 🍁

poslední místa za akční cenu

AKCE: 4500

  Binoculars.png

  O táborech Mamut

  Jsme první organizací v České republice, která začala uplatňovat respektující přístup na dětských táborech.
  Map.png

  Adresa

  Tábor MamutovChrastice 100788 32 Staré Město
  Flashlight.png

  Kontakty kancelář

  mamut@taborymamut.cz704 701 630792 226 091776 773 026
  Newsletter

  Tábory Mamut & Analyze Today © 2024. All rights reserved.