Tábor Putovní Pohár: Svět čar a kouzel

Čekáš až přiletí kouzelná sova a přinese ti dopis s pozváním do říše čar a kouzel? Věříš, že kouzla nejsou jen v pohádkách? Tak už na nic nečekej a pojeď s námi na letní tábor a zažij nezapomenutelných kouzelných 9 dní! Vhodné pro děti, které ještě na táboře nebyly.

Termín tábora

16. – 24. srpna 2024

Doporučený věk

5 – 15 let

Cena tábora

Základní 6900 Kč
AKCE: 6700 Kč

Program tábora

Kouzelná hůlka nás každý den přenese do jiného dobrodružství, ať už třeba na Havaj a nebo do období různých svátků. Svou odvahu, bystrost, rychlost i spolupráci v týmu využijeme při zdolávání nástrah, které si na nás připravil mocný čaroděj. A možná také potkáme také spoustu kouzelných bytostí a zvířátek…

Všichni kouzelníci se na  konci stanou majiteli pamětní medaile a zažijí závěrečnou megaparty. Vítězný tým kouzelníků navíc získá Putovní pohár, do kterého vyryjí svá jména a zkusí, jak z něj chutná magické šampaňské. Na všechny víly, čaroděje, elfy a jiné kouzelné bytosti se těšíme na Mamutově – místě, kde se kouzla probouzejí.

Společně vykouzlíme nejlepší tábor.

– Natálka, hlavní vedoucí
+420 607 690 608

Mamutov (Králický Sněžník)

Mamutov je naše táborová základna. Nachází se v pohoří Králického Sněžníku v údolí Prudkého potoka, kam celý den svítí slunce. Samostatně stojící základna je obklopena lesy a loukami. Krásná příroda a kvalitní zázemí v dobrém technickém stavu dodává táboru atmosféru.

Kde děti spí

Pokud jste zažili klasické stanové letní tábory, jistě si pamatujete tu úžasnou a neopakovatelnou atmosféru, kterou můžete zažít jen v podsadovém stanu. Jsme přesvědčeni, že právě pod stanem si vychutnáte pravé léto v přírodě. Moderní podsadové stany toho dnes nabídnou ještě mnohem více. Plachty nepropustí vodu ani za silné bouřky, neprofouknou, mají pevnou podlahu a pohodlné matrace.

Do podsady nebo na budově

Nespornou výhodou oproti chatkám je možnost ubytovat děti jen po dvou. Za horkých letních dnů se stany také mnohem lépe větrají a je zde příjemněji.

TÁBOROVÁ PŘÍPRAVKA (5-9 LET)

Pro nejmladší táborníky máme přichystanou dobrovolnou táborovou přípravku. Dětem budeme věnovat speciální péči, aby si užili tábor dle svých možností a zároveň si zvykli na nové prostředí. Pro většinu menších dětí může být delší doba bez rodičů totiž náročná.

U nás se ale nikdo bát nemusí! V přípravce máme vytvořený originální program, při kterém děti budou rozvíjet své motorické a pohybové schopnosti. Kreslení, tvoření, procházky do přírody, stavění domečků v lese a spousta zábavných akčních her budou na programu každý den. 

Ubytování je v pevné budově na pokojích s vlastním umyvadlem. Vedoucí spí na pokojích vedle a jsou dětem kdykoliv k dispozici.

Stavěčka

Přijeďte s dětmi nám pomoci postavit stany na tradiční Stavěčku 8. – 9. června 2024. Děti se seznámí s prostředím a kamarády, se kterými budou trávit léto. Vy poznáte pořadatele a místo, kam jedou vaše děti na tábor. V neposlední řadě budete mít krásný rodinný zážitek. Děti na tábor pak pojedou do známého prostředí, kde už to znají.

poslední místa za akční cenu

6700 Kč

  Binoculars.png

  O táborech Mamut

  Jsme první organizací v České republice, která začala uplatňovat respektující přístup na dětských táborech.
  Map.png

  Adresa

  Tábor MamutovChrastice 100788 32 Staré Město
  Flashlight.png

  Kontakty kancelář

  mamut@taborymamut.cz704 701 630792 226 091776 773 026
  Newsletter

  Tábory Mamut & Analyze Today © 2024. All rights reserved.