Čas na dobrodružství: Tábor jak má být!

Tábor pro nové děti i zkušené táborníky, kteří chtějí rozbít rutinu a vyměnit ji za nová dobrodružství a nezapomenutelné zážitky s partou kamarádů v srdci Jeseníků!

Termín tábora

15. – 23. července 2024

Doporučený věk

5-15 let

Cena tábora

Základní 6900 Kč
AKCE: 6700 Kč

Čas na dobrodružství – program tábora

Připravte se na úžasnou výpravu plnou her, sportu a zábavy, kterou si budete pamatovat! Letní tábor v Jeseníkách je jedinečným zážitkem, který změní váš pohled na léto. Přijďte a zažijte ho s námi!

Táborový program je přizpůsobený pro nejmenší i pro větší dobrodruhy. Společně prozkoumáme přírodu Jeseníků. Zahrajeme si fotbal, šipkovanou a originální mamutí hry. Ani s vodou či barvami šetřit nebudeme a tak se můžeme těšit, až se přeměníme v nádherné obrazy a skočíme do rybníka v samotném Jeseníku. Večery nám zpříjemní “dýdžej”, který nás zavede do světa tance a zábavy, anebo si s kytarou a skvělým buřtem společně zazpíváme.

Přijede Tatra z Dakaru, Víta Beneš z SK Sigma Olomouc a bude barmanská show v havajském dni.

Náš tým je profesionální, stejně jako práce kouče. Naše práce je posláním.

– Petr Daňko, hlavní vedoucí
+420 777 974 797

MAMUTOV (KRÁLICKÝ SNĚŽNÍK – JESENÍKY)

Mamutov je naše táborová základna. Nachází se v pohoří Králického Sněžníku v údolí Prudkého potoka, kam celý den svítí slunce. Samostatně stojící základna je obklopena lesy a loukami. Krásná příroda a kvalitní zázemí v dobrém technickém stavu dodává táboru atmosféru.

Kde děti spí

Pokud jste zažili klasické stanové letní tábory, jistě si pamatujete tu úžasnou a neopakovatelnou atmosféru, kterou můžete zažít jen v podsadovém stanu. Jsme přesvědčeni, že právě pod stanem si vychutnáte pravé léto v přírodě. Moderní podsadové stany toho dnes nabídnou ještě mnohem více. Plachty nepropustí vodu ani za silné bouřky, neprofouknou, mají pevnou podlahu a pohodlné matrace.

DO PODSADY NEBO NA BUDOVĚ

Nespornou výhodou oproti chatkám je možnost ubytovat děti jen po dvou. Za horkých letních dnů se stany také mnohem lépe větrají a je zde příjemněji.

TÁBOROVÁ PŘÍPRAVKA (5-9 LET)

Pro nejmladší táborníky máme přichystanou dobrovolnou táborovou přípravku. Dětem budeme věnovat speciální péči, aby si užili tábor dle svých možností a zároveň si zvykli na nové prostředí. Pro většinu menších dětí může být delší doba bez rodičů totiž náročná.

U nás se ale nikdo bát nemusí! V přípravce máme vytvořený originální program, při kterém děti budou rozvíjet své motorické a pohybové schopnosti. Kreslení, tvoření, procházky do přírody, stavění domečků v lese a spousta zábavných akčních her budou na programu každý den. 

Ubytování je v pevné budově na pokojích s vlastním umyvadlem. Vedoucí spí na pokojích vedle a jsou dětem kdykoliv k dispozici.

Stavěčka

Přijeďte s dětmi nám pomoci postavit stany na tradiční Stavěčku 8. – 9. června 2024. Děti se seznámí s prostředím a kamarády, se kterými budou trávit léto. Vy poznáte pořadatele a místo, kam jedou vaše děti na tábor. V neposlední řadě budete mít krásný rodinný zážitek. Děti na tábor pak pojedou do známého prostředí, kde už to znají.

poslední místa za akční cenu

6700 Kč

  Binoculars.png

  O táborech Mamut

  Jsme první organizací v České republice, která začala uplatňovat respektující přístup na dětských táborech.
  Map.png

  Adresa

  Tábor MamutovChrastice 100788 32 Staré Město
  Flashlight.png

  Kontakty kancelář

  mamut@taborymamut.cz704 701 630792 226 091776 773 026
  Newsletter

  Tábory Mamut & Analyze Today © 2024. All rights reserved.