Festival Přátel

Rozjet léto jedním velkým festivalem plných barev, zábavy, her, zážitků a hlavně přátelství? To je na Festivalu přátel naší hlavní misí!

Termín tábora

od 29. června
do 7. července

Doporučený věk

od 6 let
do 15 let

Cena tábora

Základní 6900 Kč
AKCE: 6700 Kč

Festival Přátel – program

Společně si užijeme letní tábor plný zážitků, her a různorodých aktivit. Jedno ráno se probudíme v dalekém Mexiku, kde se naučíme připravit tacos na ohni, zahrajeme si na pašeráky a večer při lampionovém průvodu oslavíme Dia de Los Muertos, tradiční mexický svátek. Další den uspořádáme velký Disney festival. To ale není jediné, během tábora si uděláme i vlastní matějskou, kde si budete moci vystřelit i růži. No a večer možná přijde i mamutí cirkus.

Festival přátel je dětský tábor pro každého, ať už se jedná o Vaši táborovou premiéru, nebo jste u nás na Mamutově již ostříleným účastníkem. Nově se budeme na některé aktivity dělit na mladší a starší. Věříme, že si tak každý přijde na své a tábor si užijeme na maximum.

Tábor se mnou bude pořádnej BANGER!

– Janča, hlavní vedoucí
+420 776 520 639

MAMUTOV (KRÁLICKÝ SNĚŽNÍK – JESENÍKY)

Mamutov je naše táborová základna. Nachází se v pohoří Králického Sněžníku v údolí Prudkého potoka, kam celý den svítí slunce. Samostatně stojící základna je obklopena lesy a loukami. Krásná příroda a kvalitní zázemí v dobrém technickém stavu dodává táboru atmosféru.

Kde děti spí

Pokud jste zažili klasické stanové letní tábory, jistě si pamatujete tu úžasnou a neopakovatelnou atmosféru, kterou můžete zažít jen v podsadovém stanu. Jsme přesvědčeni, že právě pod stanem si vychutnáte pravé léto v přírodě. Moderní podsadové stany toho dnes nabídnou ještě mnohem více. Plachty nepropustí vodu ani za silné bouřky, neprofouknou, mají pevnou podlahu a pohodlné matrace.

DO PODSADY NEBO NA BUDOVĚ

Nespornou výhodou oproti chatkám je možnost ubytovat děti jen po dvou. Za horkých letních dnů se stany také mnohem lépe větrají a je zde příjemněji.

Táborová přípravka (5-9 let)

Pro nejmladší táborníky máme přichystanou dobrovolnou táborovou přípravku. Dětem budeme věnovat speciální péči, aby si užili tábor dle svých možností a zároveň si zvykli na nové prostředí. Pro většinu menších dětí může být delší doba bez rodičů totiž náročná.

U nás se ale nikdo bát nemusí! V přípravce máme vytvořený originální program, při kterém děti budou rozvíjet své motorické a pohybové schopnosti. Kreslení, tvoření, procházky do přírody, stavění domečků v lese a spousta zábavných akčních her budou na programu každý den. 

Ubytování je v pevné budově na pokojích s vlastním umyvadlem. Vedoucí spí na pokojích vedle a jsou dětem kdykoliv k dispozici.

Stavěčka

6700Přijeďte s dětmi nám pomoci postavit stany na tradiční Stavěčku 8. – 9. června 2024. Děti se seznámí s prostředím a kamarády, se kterými budou trávit léto. Vy poznáte pořadatele a místo, kam jedou vaše děti na tábor. V neposlední řadě budete mít krásný rodinný zážitek. Děti na tábor pak pojedou do známého prostředí, kde už to znají.

poslední místa za akční cenu

6700 Kč

  Binoculars.png

  O táborech Mamut

  Jsme první organizací v České republice, která začala uplatňovat respektující přístup na dětských táborech.
  Map.png

  Adresa

  Tábor MamutovChrastice 100788 32 Staré Město
  Flashlight.png

  Kontakty kancelář

  mamut@taborymamut.cz704 701 630792 226 091776 773 026
  Newsletter

  Tábory Mamut & Analyze Today © 2024. All rights reserved.