MamutoHRY

Tábor je určený zejména pro děti, které už s námi na táboře byly, a také pro ty, které chtějí zažít tábor jinak, než jej dosud znaly. Jedinečný tábor v ČR – originální koncept tábora Mamuto™.

Termín tábora

31. července – 8. srpna 2024

Doporučený věk

6 – 15 let

Cena tábora

Základní 6900 Kč
AKCE: 6700 Kč

MamutoHRY – program tábora

“Dobré ráno, zahrajeme si Mamuto.” Tuto větu uslyšíte na začátku každého dne. Seznamovací táborový koncept dává příležitost poznat každý den pár nových kamarádů a postupně najít ty, které budou dětem nejblíže a s nimi zůstat až do konce.

MamutoHRY to jsou naše osvědčené táborové hry, které roky pilujeme. Proto se děti mohou těšit na nejoblíbenější hry jako míček nebo ešusovka. Samozřejmě přidáme i několik novinek co měly velký úspěch minulý rok.

Jako hlavní vedoucí vedu MamutoHRY

– Doktor, hlavní vedoucí
+420 727 939 637

Mamutov (Králický Sněžník – Jeseníky)

Mamutov je naše táborová základna. Nachází se v pohoří Králického Sněžníku v údolí Prudkého potoka, kam celý den svítí slunce. Samostatně stojící základna je obklopena lesy a loukami. Krásná příroda a kvalitní zázemí v dobrém technickém stavu dodává táboru atmosféru.

Kde děti spí

Pokud jste zažili klasické stanové letní tábory, jistě si pamatujete tu úžasnou a neopakovatelnou atmosféru, kterou můžete zažít jen v podsadovém stanu. Jsme přesvědčeni, že právě pod stanem si vychutnáte pravé léto v přírodě. Moderní podsadové stany toho dnes nabídnou ještě mnohem více. Plachty nepropustí vodu ani za silné bouřky, neprofouknou, mají pevnou podlahu věci a pohodlné matrace.

Do stanu nebo do budovy

Nespornou výhodou oproti chatkám je možnost ubytovat děti jen po dvou. Za horkých letních dnů se stany také mnohem lépe větrají a je zde příjemněji.

poslední místa za akční cenu

6700 Kč

  Binoculars.png

  O táborech Mamut

  Jsme první organizací v České republice, která začala uplatňovat respektující přístup na dětských táborech.
  Map.png

  Adresa

  Tábor MamutovChrastice 100788 32 Staré Město
  Flashlight.png

  Kontakty kancelář

  mamut@taborymamut.cz704 701 630792 226 091776 773 026
  Newsletter

  Tábory Mamut & Analyze Today © 2024. All rights reserved.