Teen Camp

Teen Camp je ideální volba pro každého teenagera, kdo si chce z léta odvézt nezapomenutelný zážitek z tábora! Stejně jako každý rok se tedy můžete připravit na devět dní plných smíchu, radosti, soutěží, a hlavně přátelské atmosféry.

Termín tábora

23. – 31. července 2024

Doporučený věk

12 – 18 let

Cena tábora

Základní 7 900 Kč
AKCE: 7 700 Kč

Teen Camp – program

Stálá parta vedoucích se po roce znovu sejde a vytvoří neskutečně nadupaný program, ve kterém budou jak typické mamutí hry, tak novinky, které celý teenager tábor vystřelí až do nebes!

Z jednoho táborového dne si například uděláme obrovskou reality show. Jen se přiznejte, kdo si vždycky tak trochu chtěl zkusit zasoutěžit v Survivoru, ukuchtit něco v Prostřenu, zažít Výměnu manželek nebo se tajně bavil nad Like Housem. A mnohem víc toho můžete zažít na vlastní kůži na táboře.

Už se těším jak to rozjedeme!

– Doktor, hlavní vedoucí tábora
+420 727 939 637

Mamutov (Králický Sněžník – Jeseníky)

Mamutov je naše táborová základna. Nachází se v pohoří Králického Sněžníku v údolí Prudkého potoka, kam celý den svítí slunce. Samostatně stojící základna je obklopena lesy a loukami. Krásná příroda a kvalitní zázemí v dobrém technickém stavu dodává táboru atmosféru.

KDE TEENAGEŘI SPÍ

Pokud jste zažili klasické stanové letní tábory, jistě si pamatujete tu úžasnou a neopakovatelnou atmosféru, kterou můžete zažít jen v podsadovém stanu. Jsme přesvědčeni, že právě pod stanem si vychutnáte pravé léto v přírodě. Moderní podsadové stany toho dnes nabídnou ještě mnohem více. Plachty nepropustí vodu ani za silné bouřky, neprofouknou, mají pevnou podlahu a pohodlné matrace.

DO PODSADY NEBO NA BUDOVĚ

Nespornou výhodou oproti chatkám je možnost ubytovat děti jen po dvou. Za horkých letních dnů se stany také mnohem lépe větrají a je zde příjemněji. Pro typy co mají rádi pohodlí je možné přiobjednat ubytování na pokojích v pevné budově.

poslední místa za akční cenu

7700 Kč

  Binoculars.png

  O táborech Mamut

  Jsme první organizací v České republice, která začala uplatňovat respektující přístup na dětských táborech.
  Map.png

  Adresa

  Tábor MamutovChrastice 100788 32 Staré Město
  Flashlight.png

  Kontakty kancelář

  mamut@taborymamut.cz704 701 630792 226 091776 773 026
  Newsletter

  Tábory Mamut & Analyze Today © 2024. All rights reserved.