Youngster

Hledáš unikátní zážitek na léto? Tak jsi na správném místě! Je to Youngster, letní zážitkový tábor s originálním konceptem určený pro teenagery.

Termín tábora

od 7. července
do 15. července

Doporučený věk

od 12 let
do 18 let

Cena tábora

Základní 7900 Kč
AKCE: 7700 Kč

Youngster tábor – program

Od letního tábora Youngster můžete očekávat nabitý program, hlavní ale bude, že si to pořádně všichni společně prožijeme. Na táboře nejde o samotnou výhru, ale spíše o zážitky z dobrodružství, které si vytvoříte během tábora.

Kromě výletu se můžete těšit na specifický program, který nabídne širokou škálu aktivit. Vyzkoušíte si například vaření, noční aktivity, speciálně tématické hry a další…

Světla, kamera, akce! Ano, Filmovým den při kterém se děti stanou filmovou hvězdou na stříbrném plátně. 

Přemýšleli jste někdy nad tím co je náplní práce agenta tajné služby? Tak už nemusíte přemýšlet, ale můžete si to vyzkoušet na vlastní kůži při naší únikové hře.

A na závěr se vžijeme do světa Narcos – mexického dnu. Kde si zažijeme atmosféru svátku Día de los Muertos, uvaříme si klasické tacos, ale také se přiblížíme příběhu realistického seriálu Narcos.

Už od dětství jezdím na tábory a zažil jsem neskutečné zážitky. A přesně tyhle zážitky bych rád dětem předal a vytvořil pro ně úžasné léto.

– Viktor Kališ, hlavní vedoucí
+420 606 833 471

Mamutov (Králický Sněžník)

Mamutov je naše táborová základna. Nachází se v pohoří Králického Sněžníku v údolí Prudkého potoka, kam celý den svítí slunce. Samostatně stojící základna je obklopena lesy a loukami. Krásná příroda a kvalitní zázemí v dobrém technickém stavu dodává táboru atmosféru.

Kde děti spí

Pokud jste zažili klasické stanové letní tábory, jistě si pamatujete tu úžasnou a neopakovatelnou atmosféru, kterou můžete zažít jen ve stanu. Jsme přesvědčeni, že právě pod stanem si vychutnáte pravé léto v přírodě. Moderní podsadové stany toho dnes nabídnou ještě mnohem více. Plachty nepropustí vodu ani za silné bouřky, neprofouknou, mají pevnou podlahu, organizér na osobní věci a pohodlné matrace.

Do stanu nebo do chatky

Nespornou výhodou oproti chatkám je možnost ubytovat děti jen po dvou. Za horkých letních dnů se stany také mnohem lépe větrají a je zde příjemněji. Samozřejmostí je možnost úschovy cenností u vedoucích.

poslední místa za akční cenu

7700 Kč

  Binoculars.png

  O táborech Mamut

  Jsme první organizací v České republice, která začala uplatňovat respektující přístup na dětských táborech.
  Map.png

  Adresa

  Tábor MamutovChrastice 100788 32 Staré Město
  Flashlight.png

  Kontakty kancelář

  mamut@taborymamut.cz704 701 630792 226 091776 773 026
  Newsletter

  Tábory Mamut & Analyze Today © 2024. All rights reserved.